1. Przypominam o dzisiejszej wspólnej modlitwie o 19.00 - Litania do Ducha Świętego, obiecana Maryi dziesiątka różańca oraz modlitwa uwielbienia napisana przez Jurka :)

2. Nie ustawajcie w modlitwie wzajemnej za Siebie (tutaj Rada się też szczególnie poleca do omodlebia) ;)

3. Jak tam, udało się puścić gołębia do dawno nie widzianych/słyszanych osób? Jeśli tak to super, jeśli nie, to do nadrobienia! ;) No, to w tym tygodniu kolejne trzy :D

Niech Wam Pan Błogosławi i Matka Boża Strzeże! +

Nie poddawajcie się zniechęceniu! nasi Aniołowie Stróżowie i tak mają co robić i bez tego ;)

1. Zachęcam do podjęcia łaski modlitwy za wspólnotę, w formie zaproponowanej przez Radę. Naprawdę, w tym dziwnym czasie, szczera modlitwa W JEDNOŚCI każdego z nas, jest prawdziwym skarbem :)

2. Dostarczenie Wam książek opóźnia się niestety, z przyczyn niezależnych ani od nas ani od Koordynacji. Staramy się jak najszybciej rozwiązać zaistniałą sytuację.

3. Na stronie zamieszczona została katecheza Radka, kończąca formację Dziejów Apostolskich. Zachęcam do przeczytania i pochylenia się nad materiałami. Jest również dostępna w tej formie wersja Gosi, jeśli Ktoś jeszcze nie zajrzał ;)

4. Jutro (wtorek) mamy Radę on-line. Proszę Was o westchnienie w tej intencji.

5. Zadanie od Lidera: proszę Was, aby każdy w tym tygodniu zadzwonił albo chociaż napisał SMS do 2 osób, z którymi dawno nie rozmawiał :)

Niech Wam Pan Błogosławi i Matka Boża Strzeże!! +

1. Weszliśmy w seminarium Ewangelii Łukasza. Osoby, które miały problem z zapisem już powinny zrobić to bez problemu (tak przynajmniej twierdzi Koordynacja, jeśli jednak problem by się pojawił, czy z zapisem czy ze stroną proszę o kontakt - pomogę). Seminarium zaczęło się w sobotę, więc zapisujmy się w miarę sprawnie ;)

Ps. Do materiałów wchodzimy bezpośrednio ze strony odnowy, nie tak jak na SUW gdy dostawaliśmy je na maila. W razie problemów również postaram się pomóc.

2. Do seminarium są Książki. W sobotę będziemy z Krecikami na zjeździe liderów w Koordynacji, więc weźmiemy książki dla całej wspolnoty. Książka generalnie kosztuje 25 zł, ale powtarzam - KSIĄŻKI BĘDĄ DLA CAŁEJ WSPÓLNOTY. Jeśli Ktoś będzie Chciał złożyć ofiarę za książkę - ok, jeśli nie - też ok. To jest sporo kasy, zwłaszcza że teraz są różne zawirowania, a my jako Wspolnota nie chcemy, żeby jakiekolwiek sprawy z tego świata odciągnęły nas od spraw nie z tego świata. Jeżeli chodzi o odbiór książek to w zależności jak Komu będzie pasowało.

3. Dzisiaj mamy jedno z ważniejszych zebrań Rady. Proszę Was o modlitwę o dobre rozeznanie oraz usłyszenie Woli Szefa w całym chaosie tego świata. Bóg Zapłać!

4. Nie spotykamy się fizycznie, ale wspólnota nadal funkcjonuje w różnych wymiarach. Dlatego chcemy zebrać kolektę internetową (nr rachunku jest na samym dole strony). Kto odczuwa potrzebę w sercu I MA TAKIE MOŻLIWOŚCI prosimy w tym miesiącu o taką formę (strasznie nie lubię o tym pisać).

5. Apel jest niezmienny - ROZMAWIAJCIE ZE SOBĄ. Wczoraj podczas rozważania Jurek pięknie wspominał o szufladkowaniu, uprzedzeniach i szukaniu przyjaciół wśród \\\"wrogów\\\". Może jest osoba, z którą nie rozmawiałeś od marca? A może i wcześniej nie Miałeś ochoty na to? Może warto, spróbuj

6. Wszelkie potrzeby, prośby, zażalenia, radości, smutki, zwykłe chęci pogadania Rada i Liderzy przyjmują całodobowo :)

7. Niech Wam Pan Błogosławi Matka Boża Strzeże a Święty Józef ogarnia technicznie +++